PRIPOMOČKI

V Društvu Metulj – centru za pomoč otrokom, mladostnikom in odraslim v stiski se trudimo, da bi poleg psihoterapevtske pomoči in izobraževalne podpore strokovnjakom pomagali strokovnjakom s pripomočki za delo z otroki, mladostniki in odraslimi. S tem namenom je društvo postalo tudi zastopnik za OH – karte v Sloveniji.
OH karte:

• na kreativen način spodbujajo osebno rast;
  • nas povezujejo z nami samimi ter drugimi;
  • z njimi se lahko dotaknemo našega zavednega, nezavednega ter arhetipov;
  • so križišče med igro in knjigo;
  • namenjene so mladim in starim, v različnih skupinah – družinam, razredom, posameznikom s težavami, poslovnim timom;
  • so soustvarjalne karte, namenjene izboljšanju komunikacije, spodbujanju izražanja in domišljije z različnimi interpretacijami;
  • razširjajo našo sposobnost poslušanja in odziva;
  • v OH-kartah izmenjujemo občutke, fantazije in ideje v okviru, ki ščiti zasebnost in ranljivost;
  • več o OH-kartah si lahko preberete na spletni strani: http://www.oh-cards-na.com.

Karte/knjigo naročite tako, da izpolnite naročilnico, ki jo najdete tu. Ob naročilnici je tudi cenik, poštnino pa se plača po uradni poštni tarifi ob prevzetju. Izpolnjeno naročilnico pošljete na info(afna)drustvo-metulj.si. Nato prejmete račun, ki ga poravnate in nato vam pošljemo željene pripomočke za delo.

Želimo vam veliko kreativnosti pri vašem delu!