DELAVNICA NA TEMO OH-KARTE

Pozdravljeni,

med 19. in 21. aprilom 2024 spet vabljeni v našo družbo, kjer se boste seznanili z OH kartami.

Prepustite se novim idejam, ki vam bodo obogatile delo in spodbudile vašo osebno rast. Delavnico bova vodili Barbara Repinc Zupančič in Tanja Šraj Lebar.

Več informacij ter link do prijave pa najdete v DATOTEKI.

O delavnici:

OH-Cards so karte, ki na kreativen način spodbujajo osebno rast, nas povezujejo z nami samimi ter drugimi. Z njimi se lahko dotaknemo našega zavednega, nezavednega ter arhetipov. So križišče med igro in knjigo. Namenjene so mladim in starim, v različnih skupinah – družinam, razredom, posameznikom s težavami, poslovnim timom. OH-Cards so soustvarjalne karte, namenjene izboljšanju komunikacije, spodbujanju izražanja in domišljije z različnimi interpretacijami. Razširjajo našo sposobnost poslušanja in odziva. V OH-Cards igrah izmenjujemo občutke, fantazije in ideje v okviru, ki ščiti zasebnost in ranljivost.

Na delavnici bomo tako poleg teoretične podlage za uporabo kart za osebni in profesionalni razvoj tudi sami kreativni in jih bomo spoznavali na izkustven način.

Več o OH-Cards si lahko preberete na spletni strani: http://www.oh-cards-na.com/